Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Піщанська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04341910) був реорганізований і увійшов до складу Покровської громади

Керівництво Піщанської сільської ради

Виконуюча обов’язки Піщанського сільського голови
Величко Федорія Олександрівна

Народилася 10 квітня 1958 року в селі Вовкове Красноармійського району Донецької області в сім’ї колгоспників.

З 1965 року навчалась в Солонівській початковій школі, а потім продовжила навчання в Новотроїцькій середній школі, яку закінчила у 1975 році.

Після закінчення школи вступила до Донецького технікуму радянської торгівлі і закінчила навчання в ньому в 1977 році.

Після закінчення технікуму працювала в Калінінському про торзі міста Донецька продавцем. З 1980 року працювала завмагом магазину №27 Красноармійського Райпо.

З 1982 працювала в Піщанській сільській раді рахівником-касиром, а з 1991 року головним бухгалтером центральної бухгалтерії Піщанської сільської ради.

З 1988 по 1990 р. навчалася в Харківському фінансовому технікумі за спеціальністю «Бюджетний облік» і здобула кваліфікацію бухгалтер – фінансист. В Піщанській сільській раді працювала по серпень 1994 року.

З вересня 1994 року працювала в КСП ім. Мічуріна бухгалтером, а з 1998 року зам. головного бухгалтера КСП ім.. Мічуріна. В зв’язку з занепадом сільського господарства деякий час не працювала.

З 2000 року по 2002 рік працювала в Красноармійському вузлі зв’язку листоношею.

З 2003 року по теперішній час працюю в Піщанській сіль сій раді.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування